WildGirls klubas


Šou klubas „Wild Girls“ įsikūręs „Lithuanian Wild“ klube, atskiroje patalpoje, jau nuo 2005 metų, o 2019 metais buvo iš esmės atnaujintas. “Wild Girls” dirba be poilsio dienų nuo 23:00 iki ryto. Kiekvieną naktį čia galima grožėtis nuolat šokančiomis žavingomis merginomis. Lankytojų laukia pilno striptizo programa.


Klubo interjere dominuoja modernaus ir rytietiško stiliaus derinys. Galima ne tik atsisėsti, bet ir atsigulti ant čiužinių bei pagalvių. Minkštai įsitaisius šioje jaukioje aplinkoje galima užsisakyti kaljaną.


Šou klube “Wild Girls” įtaisytas unikalus besisukantis stulpas, todėl striptizo programos klube yra išskirtinės ir nepakartojamos. Be to klubo stulpai nustebins lankytojus savo aukščiu, kuris siekia net 4 metrus.


Be įprasto meniu, kurio kainos palyginus nedidelės, klubas siūlo specialų meniu: už tam tikrą sumą klientas galės gauti striptizo pamokėlę su profesionalia mokytoja, dalyvauti programoje, pašokti su patikusia šokėja, padavėja ar net administratore, užsisakyti daug kitų netradicinių paslaugų.


Reiklesni klientai, bernvakarių ar mergvakarių dalyviai laukiami atskiroje VIP patalpoje. Čia už papildomą mokestį galima užsisakyti privatų striptizo šou (pvz. privatų pilno striptizo šokį (kaina 50 EUR).


Bernvakariams klubas siūlo nepakartojamą Sado-Mazo šou, kuriame mergina apkausto ir surakina šventės kaltininką bei „kankina“ jį visos draugų kompanijos akivaizdoje (kaina 100 EUR).


Įėjimas į šou klubą “Wild Girls” Jums kainuos tik 10 EUR.