WildGirls klubas

Šou klubas „Wild Girls“ yra įsikūręs „Lithuanian Wild“ klube, atskiroje patalpoje, jau nuo 2005 metų. “Wild Girls” dirba be poilsio dienų nuo 23:00 iki ryto. Kiekvieną naktį čia galima grožėtis nuolat šokančiomis žavingomis merginomis. Lankytojų laukia pilno striptizo programa.

Klubo interjere dominuoja rytietiški motyvai. Galima ne tik atsisėsti, bet ir atsigulti ant čiužinių bei pagalvių, paklotų tiesiai ant minkštų kilimų, kuriais išklotos grindys ir dalis sienų. Minkštai įsitaisius šioje jaukioje aplinkoje galima užsisakyti kaljaną.

Šou klube “Wild Girls” įtaisytas unikalus besisukantis stulpas, todėl striptizo programos klube yra išskirtinės ir nepakartojamos. Be to klubo stulpai nustebins lankytojus savo aukščiu, kuris siekia net 4 metrus.

Be įprasto meniu, kurio kainos palyginus nedidelės, klubas siūlo specialų meniu: už tam tikrą sumą klientas galės gauti striptizo pamokėlę su profesionalia mokytoja, dalyvauti programoje, pabendrauti su patikusia šokėja, padavėja ar net administratore, užsisakyti daug kitų netradicinių paslaugų.

Reiklesni klientai, bernvakarių ar mergvakarių dalyviai laukiami atskiroje VIP patalpoje. Čia už papildomą mokestį galima užsisakyti privatų striptizo šou (pvz. privatų pilno striptizo šokį (kaina 50 EUR), Lesbi šou (kaina 100 EUR)).
Bernvakariams klubas siūlo nepakartojamą Sado-Mazo šou, kuriame dvi merginos apkausto ir surakina šventės kaltininką bei „kankina“ jį visos draugų kompanijos akivaizdoje (kaina 100 EUR).

Užeiti į šou klubą “Wild Girls” galima tik pro “Lithuanian Wild” klubą. Norintys apsilankyti šou klube turi nusimauti batus prie „Wild Girls“ įėjimo ir už įėjimą sumokėti 10 EUR.